• Vis bandai naujus dalykus?

  • Sėkmingai/nesėkmingai dirbi ir derini darbą su šeima?

  • Gali pasirūpinti visais, bet UŽMIRŠAI save, savo poreikius ir norus?

  • Visiems gera, bet jauti, kad dažnas to nevertina?

    Aš suprantu, kaip tu jautiesi, jei pametei save tarp darbo, visų buities darbų, vaikų ir vyro poreikių tenkinimo. Pati save buvau pametusi.

    Galiu padėti ieškoti tavęs tikros, tokios, kokia galėtum būti, jei tik žinotum, ko nori pati. Galiu lydėti paieškose, nes žinau, kaip tai svarbu tau. Kelias bus ne mano pramintas, ieškosim tavojo ir autentiško. Aš tik priminsiu tau, kad verta jo ieškoti ir eiti juo, nes ką rasi – nustebsi pati.

Store is loading
Klienčių atsiliepimai

Šie pokalbiai padėjo įvardinti tai, ko niekaip pati negalėjau apčiuopti. Jie buvo tokie nuoširdūs, kaip pašnekesys su geriausia drauge, bet tuo pačiu labai tikslingi ir profesionalūs.

Paskutiniu metu buvau pasimetusi tarp daugybės galimybių ir pasirinkimų. Šios sesijos padėjo išsigryninti tai, kas svarbiausia, suvokti, ko iš tikrųjų man reikia ir ko ieškau, kodėl elgiuosi būtent taip, ir kuo tokiu elgesiu stengiuosi pasiekti. Dabar, kai jau žinau, ko man iš tikrųjų trūksta, galiu pradėti tikslingai to siekti. Už tai esu be galo tau dėkinga, Vaiva!

- Eglė

Vaivos dėka pirmą kartą įkvėpiau ir įkvepiu oro pilna krūtine, tarsi išsivalė kažkoks užakęs vamzdis manyje. Sesijos metu gavau kitą medalio pusę ir dėkingumą mamai, kad mane paliko, žeidė, skaudino. Tai ne fantazija apie laimingą pabaigą, šį kart jaučiu savo visu vidumi -jaučiuosi laisvesnė, gaivesnė. Esu be galo ,be krašto dėkinga Vaivai už jos laiką, jautrumą, buvimą šalia, kuomet griuvo labai skausmingi įsitikinimai.

Dėkinga Vaivai už orą - AŠ PAGALIAU KVĖPUOJU 🌷🎈Ačiū už galimybę pajausti, pamatyti dalykus aukščiau savo žaizdos ❤️

-Viltė Saulė

Asmeninę koučingo sesiją pamenu kaip labai įdomią patirtį. Keliavau laiku, kalbėjausi su savim ateityje, kas iš esmės atrodo nelabai suvokiama. Visų sesijų metu jaučiausi labai jaukiai nors kartu ir įspeista į kampą. Sprendimo iš koučerės Vaivos pritaikyto man pačiai nesulaukiau. Sprendimą su Vaivos pagalba radau pati, išieškojau iki pat galo. Ir tik tada, kai jau įsivertinau, jog esu rami viduje, nebejaučiu kito asmens įtakos sau.

Vaiva nepaliko manęs ir tada, kai rasdavau tik dalinius sprendimus, išieškodavome kartu iki pabaigos. Sprendžiau net tris visiškai skirtingas situacijas. Supratau, kad galiu įtakoti tik savo pačius veiksmus, požiūrį į situaciją. O labiausiai įsiminusi patirtis - pripažinimas, kad gera situacija kažkuo man yra nenaudinga, o priešingai prasta situacija - kažkuo yra naudinga. Balanso radimas iš esmės visa ko atsakymas. Ačiū tau, Vaiva.

- Giedrė

Džiaugiuosi pirmąja pažintimi su koučingu - norėjau sužinoti, kas tai yra, o gavau didelę dovaną - glėbį pozityvumo, pasitikėjimo, pagaliau, realų postūmį išsigryninti tikslus, susidėlioti prioritetus ir keliauti toliau. Labai patiko Vaivos pagarba pašnekovui, profesionalus pokalbių valdymas, palaikymas - esu labai dėkinga!

Vaivos koretiškumas, nuoširdus susidomėjimas aptariama idėja tikrai verti atskiros padėkos, ačiū tau! Iki mūsų susitikimo net nemaniau, kad bus toks didelis iššūkis garsiai įvardinti tai, kas, atrodė, savaime aišku mintyse. Per mūsų pokalbius išmokau konkretizuoti aptariamą klausimą, mažiau blaškytis ir nenukrypti nuo pagrindinės minties, be to, įsivardinau tikslus, kliuvinius ir galimų iššūkių sprendimus. Vos po trijų sesijų turiu veiklos planą, kurio laikausi ir keliauju tikslo link. Dar kartą ačiū!

- Ieva

”Daugiau ramybės ir tikrumo tam, ką darau. Radau atsakymus į savo iškeltus klausimus ir supratau, kad visuomet juos turėjau, tik nemokėjau sau tai pasakyti. Buvimas čia ir dabar ir Vaivos klausimų bei savo atsakymų į juos dėka supratau, kad anksčiau kamavęs nerimas dėl to, ką veikti ateityje, dingo.

Šiuo metu tvirtai žinau, ką ir kaip noriu daryti. Beliko veikti išsikeltų tikslų linkme :) Nuoširdžiausiai dėkoju Vaivai už jos suteiktą galimybę išbandyti koučingą kaip įrankį, kuris sudaro sąlygas žmogui realizuoti savo potencialą, savarankiškai, atsakingai priimti sprendimus įvairiomis gyvenimo situacijomis, prognozuoti jų padarinius, reflektuoti. Labai rekomenduoju visiems bent kartą pabandyti :)”

- Vaida

Koučingo sesijos padėjo man pažvelgti į save giliau ir tarsi kitu kampu. Iš pradžių provokuojantys klausimai buvo kiek nepatogūs, skaudūs, verčiantys į viršų "supūliavusias" problemų šaknis. Tačiau einant tolyn, supratau, kad tai leidžia išjausti tas problemas (realias ar kiek įsivaizduojamas) iki galo, neužspaudžiant jų po nerimo ir saviapgaulės plyta. Kai jas iškeli, kai išdrįsti ištarti garsiai, apverkti, suvoki, kad nėra taip baisu, nėra taip blogai.

Per sesijas atradau savo drąsą- ji buvo manyje, tiesiog užgožta baimių ir abejonių. Atradau iš naujo pasitikėjimą- savimi, Dievu, gyvenimu... Taip pat suvokiau, kad ne aš viena tokia, juk visi žmonės narpliojasi savose problemose, baimėse, išbandymuose, esmė tik ta, kaip mums pavyksta. Gera žinoti, kad yra pagalba. Kokybiška pagalba. Taip pavadinčiau koučingo sesijas ir Jūsų įdėtą nuoširdų darbą. Dėkoju už tai.

- Joana