O kas tau įdomu mano istorijoje? - vis klausiu savo klientų prieš pristatant save.

O kas tau, šiuo metu skaitančiai (-iam), galėtų būti itin smalsu ar svarbu prieš pasirenkant mane kaip tavo kelionės palydovę? Pagalvok apie tai, jei registruosiesi pirmąjai pažintinei sesijai ir būtinai užklausk. 

O dabar keli faktai tavo protui, nes širdžiai jų nereikia:

  • Mano siela šiame kūne jau nuo 1985 metų. Per šį kūną atėjo dar trys sielos. Esu žmona daugiau nei 13 metų. 

  • Jau 10 klasėje vaikščiojau per stiklus, savomis rankomis sukau metalinius šaukštus ir supratau, kad šalia materialaus pasaulio yra tai, kas neapčiuopiama, bet labai galinga.

  • Su trenksmu 2015 m. grįžau į saviugdos, savęs ir savo galimybių pažinimo kelią, kai supratau pametusi save tarp darbo, visų buities darbų, vaikų ir vyro poreikių tenkinimo. Koučingas buvo pagrindinis įrankis, su kurio pagalba pamačiau tas pačias erzinančias situacijas kitu kampu ir su palaikymu pavyko suprasti,o KO NORIU AŠ, nepaisant to, ką kalba aplinka.

  • Šio meno prakalbinti kitą taip, kad šis darytų pokyti savo sprendimuose, aš troškau išmokti pati. Tad 2020 m. baigiau ICF (angl. International Coach Federation) akredituotus koučingo pagrindų mokymus (L-CON Global, Mokytojai Lėda Turai ir Rimas Petrauskas). 

  • Esu pravedusi 300+ individualių koučingo sesijų ir artimiausiu metu tapsiu akredituota koučingo specialistė (angl. Associate Certified Coach, ACC). 

  • Taip pat esu aktyvi asociacijos ICF Lietuva narė ir kartu su dviem kolegomis įgyvendiname projektą „Abipusis koučingas“. Projekto tikslas - apjungti Lietuvos koučingo specialistus į ugdančiąsias praktines sesijas ir ugdyti koučingo įgūdžių profesionalumą. 

  • Jau daugiau nei 5 metai gilinuosi santykių srityje (kursai, seminarai, knygos, praktika realiuose santykiuose). Atsakymų veikiančių man radau daug, to pasekoje labai daug kas ir pasikeitė. Ne viskas patinka mano partneriui. Bet tai kuria jam daug naudos, tik jis to dar nežino :)

Kardinaliai pakeičiau savo kelią. Ir tam reikėjo labai daug - vidinio troškimo judėti ten, kur kviečia širdis.